Ing. Marie Skalská - certifikovaná daňová poradkyně

Horní Bukovina 58, 295 01 Horní Bukovina Středočeský kraj

Web: www.danovy-poradce-ev-c-0789-ing-marie-skalska.cz
IČO: 45674221
Email: ing.skalska@email.cz
Mobil: +420 777 794 993 - Ing. Marie Skalská

Provozní doba

NON - STOP

Kategorie

Pro větší firmy, které si vedení účetnictví zajišťují vlastními zaměstnanci - kontrolu účetnictví z hlediska účetnictví a daní, sestavení daňové povinnosti a jeho optimalizace, podání přiznání v řádném (k 31.3.) nebo prodlouženém termínu k DPPO (k 30.6.) při zastupování před správcem daně (k 30.6.), konzultace z účetní a daňové oblasti non-stop osobně, popř. mailem.

Pro menší firmy - vedení podvojného účetnictví vč. evidence a podání přiznání DPH, DPPO, silniční daň, případně ostatní daně, popř. kontrolu vlastního účetnictví a zpracování daňové povinnosti a její optimalizace, zastupování společnosti před správcem daně a z toho vyplývající skutečnosti - tj. podání DPPO v prodloužené lhůtě, konzultace z účetní a daňové oblasti non-stop, osobně, popř. mailem.

Pro OSVČ - vedení podvojného účetnictví nebo daňové evidence vč. evidence a podání přiznání DPH, zpracování a podání přiznání DPFO, silniční daně a případně další daně.
Zpracování Přehledu pro zdravotní pojišťovny a přehledu o příjmech a výdajích pro ČSSZ.
Podání daňových přiznání v řádném termínu (k 31.3.), popř. při zastupování před správcem daně v prodlouženém termínu (k 30.6.) vč. podání přehledů pro ZP a OSSZ k 30.6.

Pro ostatní poplatníky - zpracování DPFO k podání v řádném termínu k 31.3.2016, v případě zastupování v prodlouženém termínu k 30.6.2016 za zdaňovací období 2015, daňové poradenství.

Odeslat poptávku nebo dotaz

4+5=
(kontrola proti robotům)