APALUCHA, s.r.o. - Účetnictví, daně, realitní kancelář

Růžová 816, Vrchlice 284 01 Kutná Hora Středočeský kraj

Web: apalucha18.webnode.cz
IČO: 28720822
DIČ: CZ28720822
Email: novakova.alena2005@seznam.cz
Mobil: +420 606 953 000 - paní Nováková

Kategorie

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy.

Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

 

Vedení účetnictví

Snížíme Vaše náklady v podnikání vedením účetnictví naším týmem profesionálů. Jedná se o komplexní služby od věcné kontroly správnosti dokladů až po zpracování účetní závěrky. Účetní problematikou se zabýváme již řadu let a klientů si vážíme.

Zpracování daní

Kompletně se postaráme o zpracování daní za Vás, ať už jste živnostník, malá firma či větší společnost. Vyznáme se v širokém spektru daní - daň z příjmů, daň z nemovitostí, spotřební daň, DPH, silniční a ekologické daně atd.

Daňové poradenství

Poskytujeme spolehlivé daňové poradenství firmám i jednotlivcům. Osvětlíme Vám problematiku a navrhneme vhodné řešení. Zajistíme daňovou optimalizaci a legální snížení Vašeho daňového základu.

Zpracování mezd a mzdové poradenství

Věnujeme se zpracování mezd a mzdovému poradenství. Služba zahrnuje zpracování veškerých vedlejších administrativních úkonů, které se mzdami souvisí. Nejste-li si jisti touto problematikou, s důvěrou se na nás obraťte.

Daňová přiznání pro FO i PO

Postaráme se o zpracování Vašich daňových přiznání včetně požadovaných příloh. Samozřejmostí je správné a včasné odevzdání na příslušný úřad v odpovídajících termínech jednotlivých přiznání dle platné legislativy.

Pobočky

Sídlo

Žitavská 3003
464 01 Frýdlant

Odeslat poptávku nebo dotaz

4+5=
(kontrola proti robotům)