Autocamp Transit - Kutná Hora

K Malínskému Mostu 35, Malín 284 01 Kutná Hora Středočeský kraj

Web: www.autocamp-kutnahora.eu
IČO: 16534298
Email: egidylada@seznam.cz
Telefon: +420 322 320 634
Mobil: +420 606 232 533 - paní Egidy

Provozní doba

provoz od 1. dubna do 1.října

Kategorie

Pěkný rodinný autokemp se nachází v příjemném prostředí na okraji města Kutná Hora. Ubytování na Vás čeká v podobě několika chatek a jednoho pokoje   ( 5 ložnic s max. počtem 22 lůžek).  Od roku 2015 pronajímáme nově jeden mobilheim se 2 ložnicemi.  Je zde též  prostoru s elektrickými přípojkami  pro automobily, stany, karavany i motocykly.

  • Pro všechny hosty jsou připraveny společné kuchyňky i sociální zařízení.
  • Pozemek areálu je velice pěkně a nápaditě rozčleněn na různá menší prostranství, zákoutí i malé vodní plochy s lávkami. 
  • Snažili jsme se pro naše hosty vybudovat co nepříjemnější zázemí, proto jsme prostor autokempu pojali spíše jako zahradu s květinami a vzrostlými stromy.
  • Věříme, že se Vám u nás bude líbit.
  • Autokemp se nachází v blízkosti vlakové stanice Kutná Hora hlavní nádraží, je tedy velmi snadné se k nám dostat i když nevlastníte vůz.

Město Kutná Hora, které je na seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, Vás okouzlí svou architekturou, především svým majestátním chrámem sv. Barbory. V Kutné Hoře se rovněž můžete zúčastnit i mnohých kulturních a společenských akcí, hudebních festivalů i divadelních představení. Kemp Vám však může posloužit i jako ideální výchozí místo pro poznávání Kutnohorska i celých středních Čech. 

Od roku 2015 pronajímáme nově jeden mobilheim se 2 ložnicemi.